sezon 08/09 runda wiosenna
ORLIK E1 (grupa 2) SEZON 2008/2009 - RUNDA WIOSENNA
Zespół grał w barwach UKS Błyskawica
Przed tą rundą nastąpił podział zespołu na Orlik E1 rocznik 98'
oraz Orlik E2 roczniki 99' / 00' / 01'
Po rundzie wiosennej możemy stwierdzić iż zespoły
z każdym meczem nadal rozwijały się we właściwym kierunku
i zdobywały coraz to większe doświadczenie,
które zaowocowało zdobyciem przez roczniki 98'
drugiego miejsca w grupie, tuż za Amicą Wronki
(Bilans bramkowy to 36 bramek strzelonych i 27 straconych)
Oraz zajęcie trzeciego miejsca w grupie przez roczniki 99'/00'/01'
W tym sezonie równierz miało miejsce wydarzenie bezprecedensowe,
do kadry zawodników została włączona Karolina Majda (rocznik 2001)
- pierwsza reprezentantka płci pięknej
Orlik E1 grupa 2 rocznik 1998
Godzina Termin 1 - 3 kwiecień 2009 r. - piątek17:00 Orkan Objezierze - Błękitni II Owińska 6 : 1
Godzina Termin 1 - 5 kwiecień 2009 r. - niedziela
13:00 Błyskawica Tarnowo Podgórne - Polonia Chodzież 5 : 1
Godzina Termin 2 - 17 kwiecień 2009 r. - piątek
17:00 Polonia Chodzież - Orkan Objezierze 6 : 1
17:00 Amica Wronki - Błyskawica Tarnowo Podgórne 5 : 3
Godzina Termin 3 - 24 kwiecień 2009 r. - piątek
17:00 Orkan Objezierze - Amica Wronki 3 : 4
Godzina Termin 3 - 25 kwiecień 2009 r. - sobota
11:00 Błękitni II Owińska - Polonia Chodzież 1 :10
Godzina Termin 4 - 30 kwiecień 2009 r. - czwartek
17:30 Amica Wronki - Błękitni II Owińska 0 : 3 W
17:00 Błyskawica Tarnowo Podgórne - Orkan Objezierze 4 : 3
Godzina Termin 5 - 4 maj 2009 r. - poniedziałek
18:00 Błękitni II Owińska - Błyskawica Tarnowo Podgórne 3 : 8
17:00 Polonia Chodzież - Amica Wronki 1 : 6
Godzina Termin 6 - 8 maj 2009 r. - piątek
17:00 Polonia Chodzież - Błyskawica Tarnowo Podgórne 1 : 6
Godzina Termin 6 - 9 maj 2009 r. - sobota
11:00 Błękitni II Owińska - Orkan Objezierze 1 : 5
Godzina Termin 7 - 15 maj 2009 r. - piątek
17:00 Orkan Objezierze - Polonia Chodzież 3 : 2
Godzina Termin 7 - 17 maj 2009 r. - niedziela
13:00 Błyskawica Tarnowo Podgórne - Amica Wronki 3 : 7
Godzina Termin 8 - 22 maj 2009 r. - piątek
17:00 Amica Wronki - Orkan Objezierze 5 : 0
17:00 Polonia Chodzież - Błękitni II Owińska 3 : 3
Godzina Termin 9 - 29 maj 2009 r. - piątek
18:00 Amica Wronki - Polonia Chodzież __:__
Godzina Termin 9 - 31 maj 2009 r. - niedziela
13:00 Błyskawica Tarnowo Podgórne - Błękitni II Owińska 7 : 3
Godzina Termin 10 - 5 czerwiec 2009 r. - piątek
17:00 Orkan Objezierze - Błyskawica Tarnowo Podgórne 1 : 0
Godzina Termin 10 - 6 czerwiec 2009 r. - sobota
11:00 Błękitni II Owińska - Amica Wronki 1 : 7
< Poprzednia | Następna > |
---|